Spotkanie integracyjne seniorów.

spotkanieseniorow 02W sobotę 29 czerwca w sali widowiskowej GCK w Łochowie odbyło się drugie w tym roku spotkanie integracyjne seniorów. Impreza rozpoczęła się uroczystym otwarciem przez przewodniczącą klubu Wandę Górną. W zabawie uczestniczyli seniorzy z Zamościa, Łabiszyna, Łochowa.

Spotkanie uświetnił również występ zespołu „Łochowianie" w repertuarze biesiadnym. Przy muzyce tanecznej "serwowanej" przez członków kapeli „Łochowianie" uczestnikom zabawy szybko minął czas.

Organizatorami spotkania byli: Klub Seniora „Razem Raźniej" oraz Gminne Centrum Kultury w Łochowie.

Gminne Centrum Kultury w Białych Błotach

Obszar Łochowo

ul.Jałowcowa 7, 86-065 Łochowo,tel. 52 381 94 50, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

obszar Białe Błota

ul Czysta 1a,86-005 Białe Błota, tel. 52 381 40 37, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.